dell lg tv coupon code 13 gifts wendy mass pages hunter valley wine gift baskets london afternoon tea gift

Google dokümanlar aslında günlük hayatta birçok kişinin kullanmış olduğu yazılımın bir alternatifidir. İnsanların alışkanlıklarından vazgeçmesi kolay olmadığı için pek rağbet görmüyor.

Google dokümanlar aslında Microsoft Office uygulamalarının alternatifidir. Yani Word, excel, powerpoint gibi yazılımların benzeridir. Bu programlarda yapmış olduğunuz ya da hazırlamış olduğunuz dokümanları Google’ın bizlere sunmuş olduğu servis üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.Ücretsiz Kullanım

Microsoft Office yazılımları bildiğiniz üzere ücretli yazılımlardır. Bu ücret ülke şartlarında oldukça yüksek diyebiliriz. Birçok kişide ücret ödemek yerine bu yazılımların 3.kişiler tarafından düzenlenerek ücretsiz olarak kullanılmasına imkan sunan (crack) versiyonlarını kullanmakta. Bu ne kadar masum görünse de yazılımı düzenleyen kişi tarafından, yazılım içerisine zararlı içerikler yükleyerek kişisel verilerinizi ele geçirmek için kullanılabilir.

Google dokümanların en büyük avantajlarından biri ücretsiz olması. Bu servisi kullanabilmeniz için sadece Gmail hesabınızın olması yeterlidir. Eğer bir Gmail hesabınız varsa bağlantıya tıklayarak Google dokümanlar servisine ulaşabilirsiniz.

Ortak Çalışma İmkanı

Özellikle ofis ortamında toplu olarak çalışıyor ya da ortak bir doküman hazırlanıyorsanız en büyük problem çalışmada bulunana kişilerin birbirleri ile ortak bir alan da çalışamaması. Google dokümanlar ile yapmış olduğunuz çalışmaya çalışma arkadaşlarınızı ekleyebilir, çalışma arkadaşlarınızdan birinin yazmış olduğu yazıyı görüntüleyebilirsiniz. Bu size çalışmanıza hızlı olarak müdahale imkanı sunarak hız kazandırmaktadır.

Her Yerden Erişim

Yazının başında da belirttiğimiz gibi Google dokümanlar Gmail hesabınız ile senkronize olarak çalışmaktadır. Bu hizmetten faydalanabilmeniz için aktif olarak internet bağlantınız olması gerekmektedir. Dolayısıyla düzenlemiş olduğunuz doküman anlık olarak Google sunucularına yüklenmektedir. Yapmış olduğunuz bu düzenlemeyi dokümanlar uygulamasını indirerek akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan erişebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Not: Crackli bir yazılım kullanmanızı güvenliğiniz sebebiyle önermiyoruz. Lisanlı olarak satın alamıyorsanız ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz alternatiflerini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*