how to calculate zero coupon bond price in excel dalzell volvo coupons avgift 0770 nummer rainbow swirlz coupon tvxq christmas gift

Akıllı telefonların kamera özelliklerinin gelişmesi ile doğru orantılı olarak telefon ile çekilen video ve fotoğrafların kapladıkları alanlarda arttı. Özellikle düşük depolama alanlarına sahip cihazlarda kısa bir süre sonra depolama problemleri ortaya çıkmaya başladı. Bu durumda kullanıcıların ya fotoğraflarını silmesi gerekecekti ya da fotoğraflarını bulut depolama servislerinde barındıracaktı. Tam bu noktada devreye Google Fotoğraflar giriyor. Google Fotoğraflar ile yedekleme yaparak (orijinal kalitede) sınırsız bir depolama alanı sahip olabiliyorsunuz.

Sınırsız DepolamaGoogle’ın sunmuş olduğu fotoğraflar servisinde biraz bonkör davranmış olduğunu belirtebiliriz. Zira fotoğraf ve video içeriklerinizi orijinal kalitesinde yüklemeniz durumunda sınırsız barındırma alanı sunmakta. İçeriklerinizi orijinal boyutlarında yüklememeniz durumunda ise Google Drive saklama alanınızın kapasitesi kadar içerik barındırabilirsiniz.

Yedekleme Nasıl Yapılır?

Google Fotoğraflar ile yedekleme yapabilmeniz için öncelikle cihazınızda fotoğraflar uygulamasının yüklü olması gerekmekte. iOS ve Android mağazalarında uygulamalar yüklü mağazanızdan indirebilirsiniz.İlk olarak uygulamaya Google hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra tercihler kısmında bulunan “Yedekle ve Senkronize Et” bölümünden yedekleme ayarınızı yaparak yedekleme işleminizi başlatabilirsiniz. Mobil veriden tasarruf etmek adına yedekleme işlemini sadece kablosuz ağ üzerinden gerçekleşecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Yedekleme işleminizin tamamlanmasının ardından dilerseniz fotoğraflarınızı cihazınızdan silerek depolama alanınızı açabilirsiniz.

Yedeklemiş olduğunuz fotoğraflara bağlantıdaki adresten Google hesabınız ile giriş yaparak ulaşabilir aynı zamanda Google Fotoğraflar uygulaması ile de ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*