Mi Band 2 ile birlikte büyük yankı uyandıran ve yüksek satın oranına sahip olan bilekliğin 3. modeli tanıtıldı. Mi Band 3 20 gün pil ömrü sunuyor.

Yeni nesil bileğini önceki  modele göre daha doğru ölçümler yaptığı belirtildi. Mi Band 3 kalp atış sensörü, adım sayar ve uyku takipçisine sahip olduğu açıklandı. Bileklikte diğer üreticilerin akıllı saat ve bilekliklerinde gördüğümüz hareketsiz kalınan süre için gönderilen bildirimleri bileklik kullanıcılara gönderebilecek. Xiaomi Mi Band 3 iOS ve Android cihazlar ile senkronize edilebiliyor. Akıllı telefonunuz ile senkronize etmeniz durumunda bildirimler titreşim olarak iletilecek ve Mi Band 2’den farklı olarak ise içerikleri görüntüleyebileceksiniz. Dilerseniz bildirimleri sessize alabiliyorsunuz.

Mi Band 3 0.78 inç’e sahip bir ekrana sahip. Mi Band 3  aynı zamanda 50 metreye kadar suya dayanaklı. Bilekliğin en dikkat çekici özelliği ise 20 günlük pi ömrü sunması. Ülkemizdeki satış tarihi ve fiyatı belli olmayan bileklik, Çin’de 26 $’dan satışa sunulmuş durumda.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*